Jaja Premium

W tym asortymencie oferujemy jaja z produkcji ekologicznej, jaja z chowu ściółkowego, jaja od kur zielononóżek, jaja wiejskie z wolnego wybiegu oraz jaja przepiórcze.

Jaja Ekologiczne

Proponujemy opakowanie na 10 szt. jaj oznakowanych cyfrą „O”. Pochodzą z gospodarstw posiadających odpowiednie certyfikaty zgodności z obowiązującymi wymogami . Jest to produkcja jaj w warunkach całkowicie naturalnych, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków.

Jaja Wiejskie

10 szt. jaj z wolnego wybiegu oznaczonych cyfrą „1”. Hodowane kury mają możliwość swobodnego poruszania się poza budynkiem inwentarskim na świeżym powietrzu.

Jaja od kur zielononóżek

Jaja od polskiej rasy kur utrzymywanej w systemie wolnowybiegowym. Charakteryzują się doskonałymi wartościami odżywczymi o niskiej zawartości cholesterolu.

Jaja ściółkowe

Produkcja odbywa się na ściółce . Kury swobodnie poruszają się po obiekcie produkcyjnym. Polecamy opakowanie 10 szt. jaj oznaczonych cyfrą 2.

Jaja przepiórcze

Opakowanie zawiera 18 szt. intensywnie nakrapianych jajeczek. Polecane szczególnie w żywieniu dzieci , alergików , idealne dla osób starszych i chorych . Posiadają obniżoną zawartość cholesterolu i długi termin przydatności do spożycia.

Nasze produkty są pakowane w kartony zbiorcze posiadające odpowiednie oznaczenia oraz pełne informacje o jajach.