Jaja Premium

W tym asortymencie oferujemy jaja z produkcji ekologicznej, jaja z chowu ściółkowego, jaja od kur zielononóżek, jaja wiejskie z wolnego wybiegu oraz jaja przepiórcze.

Jaja Ekologiczne

Proponujemy opakowanie na 10 szt. jaj oznakowanych cyfrą „O”. Pochodzą z gospodarstw posiadających odpowiednie certyfikaty zgodności z obowiązującymi wymogami . Jest to produkcja jaj w warunkach całkowicie naturalnych, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków.

Jaja Wiejskie

10 szt. jaj z wolnego wybiegu oznaczonych cyfrą „1”. Hodowane kury mają możliwość swobodnego poruszania się poza budynkiem inwentarskim na świeżym powietrzu.

Jaja Ściółkowe

Proponujemy opakowanie na 20 szt.

Jaja od kur zielononóżek

Jaja od polskiej rasy kur utrzymywanej w systemie wolnowybiegowym. Charakteryzują się doskonałymi wartościami odżywczymi o niskiej zawartości cholesterolu.

Jaja ściółkowe

Produkcja odbywa się na ściółce . Kury swobodnie poruszają się po obiekcie produkcyjnym. Polecamy opakowanie 10 szt. jaj oznaczonych cyfrą 2.

Jaja przepiórcze

Opakowanie zawiera 18 szt. intensywnie nakrapianych jajeczek. Polecane szczególnie w żywieniu dzieci , alergików , idealne dla osób starszych i chorych . Posiadają obniżoną zawartość cholesterolu i długi termin przydatności do spożycia.

Nasze produkty są pakowane w kartony zbiorcze posiadające odpowiednie oznaczenia oraz pełne informacje o jajach.